Hírös Sport Nonprofit Kft. ÚSZÓMESTER munkakör betöltésére munkatársat keres!

Feladatok:

  • a medencék állandó személyes felügyelete,
  • a medencetér nyitásra történő teljes előkészítése, zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
  • mentő felszerelések ellenőrzése, készenlétben tartása,
  • elsősegély nyújtás,
  • házirend betartatása a vendégek és sportolók részéről,
  • szükség esetén vízből mentés.

Elvárások:

  • úszómesteri vagy uszodamesteri szakképzettség,
  • amennyiben nem rendelkezik bizonyítvánnyal, van lehetőség beiskolázásra, követelmény a jó úszástudás,
  • vendég centrikus hozzáállás,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • jó fizikai erőnlét és állóképesség.

Előny:

  • angol vagy német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő,
  • béren kívüli juttatás,
  • útiköltség térítés.

Munkavégzés helye:

  • Kecskeméti Fürdő

  • Fényképes önéletrajzzal, allas@hiros-sport.hu e-mail címen várjuk jelentkezését.