Hírös Sport Nonprofit Kft. vízforgató gépész munkakör betöltésére munkatársat keres, teljes munkaidős foglalkoztatásban.

Főbb feladatok:

  • Vízforgató berendezések, vízgépészet szakszerű kezelése, üzemeltetése, műveleti és gépkezelési utasításokban rögzített feladatok pontos és szakszerű betartása,
  • Üzemnapló vezetése (PH érték, klór érték, vízhőfok, hévíz kutak), feladataival kapcsolatos dokumentációk elkésztése.
  • Medence vízminőségének ellenőrzése és a megfelelő vízminőség folyamatos fenntartása, ennek érdekében szükséges intézkedések megtétele, (PH érték, klór érték vízhőfok, hévíz kutak), vegyszerkezelés.
  • Medencék tisztán tartása, medence porszívó üzemeltetése.
  • A medencék vízgépészetével kapcsolatos hibaelhárítás, vízgépészeti berendezések karbantartása, javítása.
  • Fentiekkel kapcsolatos gépészeti ügyelet ellátása.

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség: vízmű kezelő, vízforgató gépész vagy alapfokú szakirányú végzettség
  • megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés

Előny:

  • vízforgató berendezés kezelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • elektromos gépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil, biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • munkakörhöz kapcsolódó tanfolyam elvégzése (beiskolázás)

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

  • Fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével allas@hiros-sport.hu e-mail címen várjuk jelentkezését.