A Hírös Sport Nonprofit Kft. ügyféltájékoztató munkakör betöltésére munkatársat keres, teljes munkaidős foglalkoztatásban.

Szeretne modern környezetben, egy dinamikusan fejlődő fiatalos csapat részeként Kecskemét szívében, turisztikai területen dolgozni? Akkor nálunk a helye!

Főbb feladatok:

  • információadás: turisták tájékoztatása a helyi, térségi és országos turisztikai kínálatról,
  • kiadványterjesztés,
  • turisztikai kiállításokon, rendezvényeken történő részvétel, ennek előkészítése,
  • turisztikai programajánlatok kidolgozása, kiadványok gondozása,
  • kapcsolattartás a helyi és térségi turisztikai szolgáltatókkal,
  • turisztikai adatbázisok kezelése, adatszolgáltatás,
  • ajándéktárgyak értékesítése és eszközbérlések lebonyolítása,
  • social media felületek kezelése,
  • kreatív szövegek írása.

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú turisztikai szakirányú iskolai végzettség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint),
  • kiváló kommunikációs készség,
  • legalább középfokú nyelvvizsga német nyelvből,
  • Kecskemét helyismerete,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • idegenvezetői végzettség,
  • további nyelvek ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő,
  • béren kívüli juttatás,
  • személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
  • továbbképzéseken, tréningeken való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét.