A Hírös Sport Nonprofit Kft. belső ellenő munkakör betöltésére munkatársat keres.

A munkakör célja:

A Társaság működésével összefüggésben a vonatkozó jogszabályok, a belső ellenőrzési standardok, a pénzügyminiszter által közzétett módszertani útmutatók és a belső ellenőrzési kézikönyv szerinti belső ellenőrzések elvégzése.

Főbb feladatai:

  • a munkakörhöz tartozó fő tevékenységi köröket a költségvetési szervek belső ellenőrzéséről szóló 370/2011. (XII.31) Kormányrendelet tartalmazza,
  • belső ellenőrzési szabályzat kidolgozása,
  • minden gazdasági évre vonatkozó belső ellenőrzési terv kidolgozása,
  • ellenőrzési terv végrehajtása, ezzel összefüggésben; megállapítások, értékelések, ajánlások készítése, a kockázati tényezők, hiányosságok megszüntetése, kiküszöbölése érdekében – ügyvezető felé történő jelentés,
  • az ellenőrzési jelentések során megtett intézkedések nyomon követése,
  • belső kontroll rendszer kiépítése, működése jogszabályoknak, szabályzatoknak való megfelelésének elemzése,
  • pénzügyi irányítási és ellenőrzési rendszerek működésének, a rendelkezésre álló vagyonnal és erőforrásokkal való gazdálkodás vizsgálata és értékelése,
  • a belső ellenőrzési tevékenység során szabályszerűségi, pénzügyi, rendszer-, teljesítmény- és informatikai rendszerellenőrzések végzése, koordinálása.

Elvárások:

  • Főiskola vagy egyetem,
  • A költségvetési szervnél és köztulajdonban álló gazdasági társaságnál belső ellenőrzési tevékenységet végzők nyilvántartásáról és kötelező szakmai továbbképzéséről, valamint a költségvetési szervek vezetőinek és gazdasági vezetőinek belső kontrollrendszer témájú továbbképzéséről szóló 22/2019 (XII.23) PM rendelet 2.§-ban foglalt végzettségi, szakmai gyakorlati és továbbképzési feltételeknek való megfelelés,
  • belső ellenőrzési tevékenységben szerzett tapasztalat, vagy államháztartási, ellenőrzési, költségvetési, pénzügyi-számviteli, vagy a társaság tevékenységi körébe tartozó területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása
  • Kompetenciák:
    • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
    • pontosság, precizitás, megbízhatóság
    • terhelhetőség
    • elemző képesség

Előnyt jelent:

  • Belső ellenőri ÁBPE I-II. tanfolyamok elvégzése, igazolása,
  • pénzügyi, könyvelési programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • szakmai kihívások, változatos feladatok,
  • továbbképzéseken való részvételi lehetőség a munka magas színvonalú ellátásához

Foglalkoztatás jellege:

  • munkajogviszony, vagy megbízási jogviszony

Állás, munka területe:

  • részmunkaidő

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Fényképes önéletrajzokat az allas@hiros-sport.hu e-mail címre várjuk 2021.11.18-ig.

A Hírös Sport Nonprofit Kft. álláshirdetésekre vonatkozó adatvédelmi tájékoztatója ITT megtekinthető.