A Hírös Sport Nonprofit Kft. gyógymasszőr munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • orvos által előírt gyógymasszázs, valamint az árlistán szereplő közérzetjavító masszázsok szakszerű elvégzése,
  • víz alatti sugármasszázs (tangentor), valamint denevérpad kezelés kivitelezése,
  • a kezelésekhez szükséges feltételek kialakítása és fenntartása,
  • betegek/vendégek tájékoztatása, eligazítása,
  • életmódbeli tanácsadás.

Elvárások:

  • gyógymasszőr végzettség,
  • covid-19 elleni vakcina felvétele,
  • működési nyilvántartási igazolvány és MESZK tagság (felvételt követően is intézhető),
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság,
  • maximális hivatástudat, pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű munkaviszony,
  • béren kívüli juttatás.

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Kecskeméti Fürdő, Gyógyászat

Fényképes önéletrajzokat az allas@hiros-sport.hu e-mail címre várjuk 2021.10.31-ig.

A Hírös Sport Nonprofit Kft. álláshirdetésekre vonatkozó adatvédelmi tájékoztatója ITT megtekinthető.