A Hírös Sport Nonprofit Kft. mérlegképes könyvelő munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatai:
• 2 gazdasági társaság teljeskörű könyvelése (bank, pénztár, vevő-szállító, vegyes, bér, tárgyi eszköz, készlet stb.),
• analitikák egyeztetése főkönyvvel, folyószámla egyeztetés;
• banki átutalások teljesítése;
• számlák ellenőrzése törvényi és belső vállalati előírásoknak megfelelően,
• TAO támogatások elszámolása,
• adóbevallások, statisztikai jelentések elkészítése, határidőben történő benyújtása,
• tárgyi eszközök kezelése, aktiválás, értékcsökkenés elszámolás, nyilvántartás vezetés, egyeztetés a főkönyvvel, leltárban való részvétel;
• adóhatósággal, könyvvizsgálókkal történő együttműködés,
• időszaki jelentések, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:
• mérlegképes könyvelői végzettséggel, regisztrációval és legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik,
• önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
• adózási kérdések naprakész ismerete,
• nonprofit gazdasági társaságok könyvelésében szerzett gyakorlat,
• TAO támogatások elszámolásában szerzett releváns gyakorlat,
• ügyfélorientált, vállalati szemléletű gondolkodás,
• jó kommunikációs és együttműködési készség,
• nyitott az új feladatokra.

Előnyt jelent:
• adótanácsadói képesítés, a magyar adójogszabályok magas szintű, naprakész ismerete,
• SAP és/vagy Libra könyvelő program ismerete.

Amit kínálunk:
• hosszútávú munkalehetőség,
• változatos feladatok,
• személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
• továbbképzéseken való részvételi lehetőség a munka magas színvonalú ellátásához.

Állás, munka területe:
• Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:
• Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
• Kecskemét

• Fényképes önéletrajzokat e-mailen allas@hiros-sport.hu címre várjuk 2021. május 10-ig.