A Hírös Sport Nonprofit Kft. marketing asszisztens munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:
– marketing és kommunikációs projektekben asszisztensi feladatok ellátása,
– weboldal és közösségi médiafelületek kezelése,
– marketing feladatokkal kapcsolatos adminisztráció, beszámolók készítése,
– rendezvényszervezés és rendezvények lebonyolításában való részvétel,
– marketing eszközök kezelése.

Elvárások:
– szakirányú középfokú végzettség,
– magas szintű számítógépes ismeretek (excel, word, power point, webkezelés, médiafelületek),
– középszintű angol, vagy németnyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
– kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
– megbízhatóság, pontosság, precizitás,
– terhelhetőség,
– B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:
– kiadvány-, és képszerkesztő programok ismerete és készségszintű használata

Amit kínálunk:
– hosszú távú munkalehetőség,
– határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő,
– béren kívüli juttatás.

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Fényképes önéletrajzokat e-mailen allas@hiros-sport.hu címre várjuk 2021. május 14-ig.