Hazai pályán folytatták az éremgyűjtést a BÁCSVÍZ KVSC búvárúszó versenyzői. A 2021. március 13-án rendezett versenynek a Kecskeméti Fürdő adott otthont és 13 csapat 168 versenyzője állt rajthoz. A kecskeméti uszonyosok összesen 31 érmet szereztek (12 arany-, 10 ezüst- és 9 bronzérem), így ezzel a teljesítménnyel az egyesületek közötti pontversenyben is az előkelő 3. helyen zártak.

Ezen a versenyen mutatkozott be Bács Ferenc utánpótlás edző kezdő csoportja is: Hegedűs Anna, Hegedűs Zsóka, Rabi Anna, Vaslóczki Viktória, Vaslóczki Regina első versenyén szép eredményekkel zárt, így az utánpótlásnevelés terén is erősített a hazai klub.

Bizakodó vagyok az eredmények láttán, jó visszaigazolás volt számunkra, hogy az elmúlt hetekben végzett munka elérte a kívánt hatást. Öröm volt látni, hogy sokan már egyéni csúcs közelében úsztak, pedig a formába hozás még csak ezután kezdődik majd. Kiemelném Blaszák Lilla 400 méteres felszíni úszásban úszott új egyéni csúcsát, ami 1 másodpercre van az újabb világbajnoki „A” szinttől és 2 másodpercre  a felnőtt országos csúcstól. Izgatottan várjuk a további versenyeket. A következő állomás Kaposvár lesz április 10-én. Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megköszönjük a Kecskeméti Fürdő valamennyi dolgozójának a közreműködését, valamint a lehetőséget, hogy a rendkívüli körülmények ellenére is biztosították számunkra a versenyhelyszínt.” – összegezte a csapat teljesítményét Szabó László edző.

Felkészítő edzők: Juhos Gergely, Szabó László, Bács Ferenc, Varga Zsolt.