Viola
: 358 Ft   : 292 Ft Benzin: 330 Ft/l   Dízel: 336 Ft/l   Írjon nekünk

Búvárúszás

Itt találod az összes cikket a „búvárúszás” témában!

Országos bajnoki címekkel, és további érmekkel búcsúztatják az évet a BÁCSVÍZ KVSC búvárúszói

Remekeltek az év utolsó versenyén a BÁCSVÍZ KVSC búvárúszói. A 2020.12.12-13.között megrendezett XVIII. Cápa- L. Serdülő- XXX. Junior Uszonyos- és búvárúszó Országos Bajnokságnak a Kecskeméti Fürdő adott otthont, ahol 12 csapat 159 versenyzője állt rajthoz.
2020. 11. 11., 14:03
BÁCSVÍZ KVSC sikerek a búvárúszó országos bajnokságon

2020. november 7-8. között Dunaújváros adott otthont a XXXVIII. Gyermek- L. Ifjúsági- LIII. Felnőtt Uszonyos- és búvárúszó Országos Bajnokságnak, melyen 17 egyesület közel 200 versenyzője állt rajthoz. Jó eredménnyel zártak a kecskeméti uszonyos- és búvárúszók, hiszen 3 bajnoki arany-, 14 ezüst- és 23 bronzérmmel zárták a kétnapos viadalt.

2019. 12. 10., 15:26
Kolonics Milán győzelemmel búcsúzik a világkupa sorozatoktól

Nagyszerű eredményekkel zárta az idei világkupa sorozat utolsó állomását a BÁCSVÍZ KVSC búvárúszó szakosztálya. A 2019. december 7-8. között Poznanban megrendezett „Golden Final” elnevezésű világkupa záró fordulón 23 ország 73 klubjából összesen 398 versenyző állt rajthoz.

2019. 10. 15., 09:56
Kecskeméti érmek a Búvársuli Kupán

Búvárúszó versennyel avatták fel a megújult dunaújvárosi Fabó Éva Sportuszodát . A Búvársuli Kupa és Szenior Országos Bajnokság uszonyos és búvárúszó versenyen 14 csapat 280 versenyzője állt rajthoz.