Létesítménygazdálkodási osztályvezető álláshirdetés

A Hírös Sport Nonprofit Kft. létesítménygazdálkodási osztályvezető munkakör betöltésére munkatársat keres, teljes munkaidős foglalkoztatásban.

Feladatok:
• A Társaság által kezelt sport és szabadidős létesítmények műszaki, beruházási, és beszerzési folyamatainak szakszerű és hatékony kezelése.
• Az irányítása alá tartozó szervezeti egységek tevékenységének szervezése, irányítása, ellenőrzése.
• Részvétel a Társaság létesítmény fejlesztési stratégiájának kialakításában.
• A területtervezési, létesítmény fejlesztési, karbantartási/felújítási koncepciók és tervek elkészítésének, végrehajtásának irányítása, felügyelete.
• A létesítmények használatával, hasznosításával kapcsolatos stratégiai döntések végrehajtásának biztosítása.
• A gazdaságos és optimális üzemelés, üzemeltetés megvalósítása, különös figyelemmel a környezettudatos és energiahatékony működés alapelveire.
• Működési területén feladatok, munkafolyamatok szervezése.
• Éves költségcélok betartása, betartatása.
• Közbeszerzési eljárások, nyilvános tenderek műszaki tartalom meghatározásának biztosítása, szakmai részvétel.
• Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, szolgáltatókkal, szervezetekkel.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség műszaki területen, vagy minimum 5 éves létesítmény üzemeltetési munkatapasztalat vezető beosztásban.
• Rendszerszemlélet.
• Hatékony tervezés és döntéshozás.
• Jó problémamegoldó készség.
• Magas szintű MS Office ismeret.
• B kategóriás jogosítvány.

Előny:
• Épület üzemeltetésben, kivitelezésben, közigazgatásban szerzett tapasztalat.
• Pályázati, közbeszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Stabil hosszútávú munkalehetőség.
• Felelősségteljes, változatos munka.
• Versenyképes jövedelem.
• Béren kívüli juttatás.
• Mobiltelefon.

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:
• Kecskemét.

• Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az allas@hiros-sport.hu e-mail címen 2021. augusztus 15-ig.